Boyut

Talebe Özel

Materyal

Fırın Kurusu Ahşap

Mukavemet

Talebe Özel

OSB Sandık

Dünya ticaretinde ve nakliye hizmetinde kullanılan bu sandıklar, hafif olmaları ve dört ton taşıma kapasitesine sahip olması nedeniyle tercih edilmektedir. Sandığı oluşturan bölümlerin presli katmanlardan oluşması dayanıklılığını artırmıştır.

OSB, iki veya üç katmandan oluşan ahşap bölümün preslenmesi ile oluşturulan plaklardır. Bu özellik sayesinde daha dayanıklı hale gelmektedir. Dekorasyon dünyasında kullanılan OSB sandık sektöründe de öne çıkan bir üründür.

OSB Sandık Ve Özellikleri

Sandığın oluşturan OSB kerestelerle birbirine tutturulur ve bu şekilde sandık meydana gelir. Kullanışlı ve pratik özelliklere sahip olan bu sandıklar aynı zamanda depolama işlemlerinde de kullanılır. Çürüme, paslanma ve benzeri etkenlerden koruma özelliğine sahip olması nedeniyle depolama hizmetinde kullanılmaktadır.

OSB Sandık Ve Kullanım Alanları

Özel tasarımlı bu ürünün kullanım alanları genellikle nakliye sektörü ile ilgilidir. Kamyon ve tır gibi yük araçları ile taşıma işlemlerinde kullanılır. OSB sandığın kullanım alanları şu şekildedir:

  • Nakliye ve ticaret sektöründe özel taşıma işlemlerinde kullanılır.
  • Ayrıca depolama işlemlerinde de kullanılmaktadır.
  • Makine sanayisi, otomotiv sanayisi, havacılık ve savunma sanayisi gibi birçok sektörde kullanılan bir üründür.

Pahalı makineler ve özel cihazlar taşıma esnasında zarar görebilir. Bu nedenle dayanıklı ve sert malzemeden üretilen OSB sandıklar kullanılır. Sandıkların iç kısmına sarsıntının oluşturduğu hasarı önlemek için köpük malzeme yerleştirilebilir. Her yönüyle maksimum güvenli özelliklere sahip bir üründür.

Kapalı Lata Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Katlanır Sandık (SKF Sandık)

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Kontraplak Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Kafes Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Bize Whatsapp üzerinden ulaşın!
1