Boyut

Talebe Özel

Materyal

Fırın Kurusu Ahşap

Mukavemet

Talebe Özel

Kafes Sandık

Taşımada kolaylık sağlayan banko ürünlerden biri de kafes sandık ürünleridir. Firmalar maliyeti düşük ve aynı zamanda dayanıklı bu sandıklar birçok işte kullanılmaktadır. Bu ürüne kafes denilmesinin en önemli nedeni, kenarlıkların aralıklı kerestelerden oluşmasıdır. Yani ürün dışarıdan görünür ancak taşınma esnasında her hangi bir sorun çıkmaz. Bu şekilde ürünün kontrol işlemi daha kolay bir şekilde gerçekleşir.

Taşıma işlemlerinde bazı durumlarda yükün azaltılması gerekebilir. Bu gibi durumlarda diğer kafeslerden daha hafif olan kafes sandıklar tercih edilir. Dayanıklı ve aynı zamanda hafif özelliğe sahip bu ürün neme karşı dayanıklı özelliğe sahiptir. Dört mevsim kullanılabilir ve nakliye konusunda kolaylık sağlar.

Kafes Sandık Ve Özellikleri

Taşınabilir özelliklere sahip olan bu sandık ürünü yük araçları ile uyumludur. Taşıma, yükleme ve teslimat gibi bütün aşamalarda nakliye unsurları ile uyumludur. Ölçüler standart olabileceği gibi müşterini isteğine uygun şekilde kafes imalatı gerçekleştirilebilir. Müşterinin verdiği ölçüler değerlendirilir ve kafes sandık imalatı gerçekleştirilir.

  • Firmanın talebine uygun ölçülerde kesim yapılmaktadır.
  • Kesim işlemi sonrası yine verilen ölçülere uygun şekilde montajlama yapılmaktadır.
  • Ürünler müşterinin onayı doğrultusunda teslim edilmektedir.

Ekonomik olmakla birlikte yükleme ve teslimat gibi işlemlerde kolaylık sağlayan bu ürün hava alması gereken ürünler için oldukça kullanışlıdır.

Kafes sandıklar forklift uyumlu olacak şekilde üretilmektedir. Yükleme ve indirme işleminin sorunsuz gerçekleşmesi için bu uyum konusu önemlidir.

Kapalı Lata Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Katlanır Sandık (SKF Sandık)

Altay Palet / 2023 / İstanbul

OSB Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Kontraplak Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Bize Whatsapp üzerinden ulaşın!
1