Boyut

Talebe Özel

Materyal

Fırın Kurusu Ahşap

Mukavemet

Talebe Özel

Kontraplak Sandık

Tomrukların plak şeklinde kesilmesi ve bu plakların yapıştırıcı ile yapıştırılıp preslenmesi kontrplak üretiminin ana temasını oluşturuyor. Bu sağlam ve dayanıklı ahşap malzeme aynı zamanda kullanılan yapıştırıcı nedeniyle nem izolasyon özelliğine sahiptir.

Kaliteli ve aynı zamanda kullanışlı kontrplak sandık ahşap plaklardan üretilen bir üründür. Nakliye işlemlerinde maksimum koruma sağlayan bu plaklar, değerli eşya taşıma işlemlerinde tercih edilen bir üründür.

Sandık üretiminde ebatlar önemlidir ve özellikle yük aracının kasasına boşluk kalmayacak şekilde sandıkların sığması gerekir. Bu nedenle üretimde yük araçlarının kasa ebatları da hesaplanmaktadır. Sandık üretiminde ‘kişiye özel ölçüler’ dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.

Kontrplak Sandık Ve Özellikleri

Sandığın en önemli özelliği dağınık olan ürünleri bir araya toplaması ve yükleme işleminde üst üste istifleme imkânı sunmasıdır. Ayrıca depoda ve yük aracında fazla yer kaplama sorununu tam anlamı ile çözmektedir. Bu ürünler isteğe bağlı şekilde ‘kilit sistemli’ üretilebilmektedir.

Ürünün diğer önemli bir özelliği maliyetinin düşük olması ve malzemesinin hafif olmasıdır. Bu sebeple kullanım alanı geniştir ve kullanıldığı sektör sayısı da oldukça fazladır. Sandık sipariş işlemlerinde müşterinin verdiği ölçüler dikkate alınmaktadır. Standart ölçülerin yanı sıra aynı zamanda özel ölçüler de dikkate alınmaktadır.

Kontrplak neme karşı uzun süre dayanabilir ve saklanan ürünü nemden koruyabilir. İç içe geçmiş plaklardan oluştuğu için taşıma esnasında kırılma veya benzeri sorunlar meydana getirmez.

Kapalı Lata Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Katlanır Sandık (SKF Sandık)

Altay Palet / 2023 / İstanbul

OSB Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Kafes Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Bize Whatsapp üzerinden ulaşın!
1