Altay Palet 1996 yılından bu yana 6.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisiyle tüm palet ihtiyaçlarınıza çözüm sağlamaktadır. Yılların verdiği tecrübeyle; ve uyguladığı “Palet Tasarım Sistemi” ile tüm firmaların özel ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Altay Palet olarak bizimle ilk defa çalışacak olan firmaların taşıma yapacağı ürünleri tespit ettikten sonra, minimum boyutta maksimum verimliliği yakalamak için özel ölçü hazırlamaktayız. Palet tasarım sistemi, size ihtiyacınız olacak kadar sağlam ve gerekli boyutta palet ölçüsü hazırlar. Palet maliyeti, nakliye, depolama gibi tüm süreçlerde avantaj sağlamış olursunuz. Sektörünüz veya ürününüz ne olursa olsun, biz tüm palet çözümleriniz için yanınızdayız. Firma olarak aynı zamanda yurtdışına göndermek istediğiniz ürünlerinizin için taşıma sandıkları üretmekteyiz. Optimum boyutlarda ve sağlam ihracat sandıkları ve kasalarına ihtiyacınız olduğunda, firmamız size özel çözümleriyle tüm gönderilerinizin güvenle ulaşmasını sağlar.

Avrupa’da mal taşımacılığı için birçok endüstri tarafından kullanılan Euro Palet (veya EPAL-palet) tedariği sağlamaktayız.

Tüm ebatlarda ve istediğiniz mukavemette ihracat sandıkları üretimi. Kapalı Lata Sandık, Kafes Lata Sandık, SKF Sandık, Kontraplak Sandık, OSB Sandık.

Yeniden kullanıma uygun, temiz ikinci el palet çözümleri ile sizlere daha avantajlı fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Özel ebatlarda palet ihtiyaçlarınız için, doğru malzeme ve hassas ölçülerde üretim. 80×120, 100×120, 114×114, 145×145, 120×120, 105×105, 75×105, 120×250 ve tüm ölçülerde sıfır, fırın kurusu ahşap palet imalatı.

Bize Whatsapp üzerinden ulaşın!
1