Boyut

Talebe Özel

Materyal

Fırın Kurusu Ahşap

Mukavemet

Talebe Özel

Kapalı Lata Sandık

Özel ebatlarda üretilen ve verilen ölçülere uygun şekilde kapalı lata sandık daha çok ambalaj görevi görür. Bu ürün sağlam ve kullanışlı olması nedeniyle özel ürün muhafazasında kullanılır. Üretim esnasında zararlı her hangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır.

Ürünlerin korunması ve malzemelerin bir araya toplanması gibi birçok işte gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bu sandık türü küp şeklindedir ve muhafaza işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Ebatlar talebe göre farklı özelliklere sahip olabilir. Yük ve muhafaza işlemi dışında farklı amaçlara için de kullanılabilir.

Kapalı Lata Sandık Ve Özellikleri

Verilen ölçülerde makinelerde kesilen keresteler özel çivilerle sandık haline getirilir. Sandıklar vinç veya benzeri yük araçları ile kolaylıkla taşınabilir veya yük araçlarına yüklenebilir. Dayanıklı ve hijyenik özelliklere sahip olan tasarım, saklanan ürüne her hangi bir zarar vermemektedir. Neme karşı dayanıklıdır ve mukavemeti oldukça yüksek bir tasarımdır.

Depolama işlemlerinde bu sandıklar oldukça başarılıdır. Özel eşyaların depolandığı yerlerde kilitli özel sandıklar uzun süre güvenli koruma sağlar. Ayrıca saklanan ürünlerin daha az yer kaplamasını sağlar. Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlü özelliklere sahip olan bu sandıklar taşıma işlemi esnasında her hangi bir deformasyona uğramaz.

Nem, küf ve toz gibi olumsuz etkilere karşı sandık ürünü oldukça dayanıklı özelliklere sahiptir. Ahşabın hijyenik yapısı, özellikle ürün muhafaza işlemlerinde önemlidir. Ahşap sandıklarda gıda taşıma ve teslimat işlemleri insan sağlığı açısından önemlidir.

Katlanır Sandık (SKF Sandık)

Altay Palet / 2023 / İstanbul

OSB Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Kontraplak Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Kafes Sandık

Altay Palet / 2023 / İstanbul

Bize Whatsapp üzerinden ulaşın!
1